Máme za sebou zimní soustředění v Rakousku

UV 1

Máme za sebou náročné zimní soustředění v krásném prostředí v Rakouských alpách. Soustředění proběhlo v termínu 27. 1. – 31. 1. 2020 a zpětně ho můžeme zhodnotit jako úspěšné.

Do Rakouského městečka Schwaz jsme vyrazili již po čtvrté, jelikož jsme se zdejšími podmínky velmi spokojeni. Jako každý rok jsme měli neustále k dispozici velké fotbalové hřiště s umělým povrchem a také společenské místnosti v blízké škole na teambuildingové aktivity.

První dva dny jsme se věnovali hodně fotbalu. Absolvovali jsme tři tréninkové jednotky a každá kategorie si zahrála přátelské utkání s velmi náročným soupeřem Academy Tirol. Druhou polovinu soustředění jsme věnovali běžeckému lyžování v areálu Achensee, kde nás čekalo pěkné počasí a spousty kilometrů upravených běžeckých tratí. Kluci se s touto koordinačně náročnou disciplínou popasovali velmi dobře.

Večerní program vyplnila psycholožka PhDr. Marta Boučková a teambuildingové aktivity.

HODNOCENÍ:

Od úvodu mělo utkání vysoké tempo a oba týmy se soustředili především na kvalitní obrannou fázi. Přestože kluci v poločase prohrávali 1:2, tak největším pozitivem byla vítězná mentalita a obrat utkání ve druhém poločase. Brankově se v zápase dokázal třikrát prosadit Samuel Houdek, který prokazuje od začátku přípravy dobrou výkonnost. Pochvalu však zaslouží celý tým nejen za přístup v utkání, ale také za fungování a týmovost během celého soustředění. Pevně věříme, že tato zahraniční a úspěšná konfrontace zvedne hráčům sebevědomí, ale zároveň je přinutí nadále pracovat na silných i slabých stránkách

SESTŘIH BRANEK:

Bohužel poslední branka nebyla zaznamenána!

KATEGORIE U14

1:2
(1:1)

BRANKY:

Kolář

HODNOCENÍ:

Hrál se velmi svižný fotbal, přičemž soupeř potvrzoval své kvality, hlavně v rychlé práci s míčem. Ve 3. min se Tirol ujal vedení, když je velkou individuální chybou poslal Martin Hodek do samostatného úniku na naši branku. Hra byla v poli vyrovnaná. Na 1:1 vstřelil hezkou branku Ondra Kolář. Bohužel ve 36. min šel soupeř opět do vedení.
Druhý poločas se odehrál v podobném duchu. Bohužel jsme některé dobře rozjeté akce nedotáhli do zakončení tak, jak bychom si představovali.
Tato konfrontace pro nás byla dobrá, se soupeři z Rakouska se moc nepotkáváme a mají svoji kvalitu.