Turnaj Regionálních tréninkových center, r. 2007

tit

Podzimní část regionálních tréninků byla zakončena 3. ročníkem turnaje regionálních center v Plzni.

V průběhu celé podzimní části probíhaly tréninkové jednotky v různých regionech v Plzeňském a Karlovarském kraji. Každých 14 dní se sjížděli jak trenéři, tak hráči ročníku 2007 a 2008, na pravidelná místa (Tachov, Přeštice, Plzeň, Sušice, Domažlice + Karlovarský kraj). Trénink probíhal ve spolupráci regionálních trenérů, GTM KS a trenérů RFA Plzeň. Trenéři se mohli těšit na hojnou účast na všech tréninkových místech. Vyvrcholením tréninků byla nominace na tento turnaj.

FOTKY Z TURNAJE

🏟 hala Lokomotivy v Plzni

🗓 Neděle, 25. 11. 2018

2007

👨‍👨‍👦‍👦

RTC Plzeň

RTC Přeštice

RTC Sušice

RTC Tachov

RTC Domažlice

RTC Karlovarsko

FC Viktoria Plzeň U13

Turnaje se zúčastnil i tým Viktorie Plzeň, abychom viděli srovnání hráčů z regionu s hráči, kteří hrají ligu mladších žáků.

Zaměření trenérů bylo převážně na individuální herní výkon a projev na hřišti. V tomto duchu i trenéři jednotlivých týmů své instrukce a hodnocení. Což mělo na pozitivní vliv na psychiku hráčů, kteří nebyli svázaní nervozitou.

Všechna utkání byla velmi výkonově vyrovnaná a diváci mohli vidět spoustu zajímavých a krásných akcí. Hrálo se systémem každý s každým, kdy jeden zápas trval 14 min.

Během turnaje proběhla hodinová diskuze PhDr. Marty Boučkové s trenéry z jednotlivých regionů na téma: MOTIVACE DĚTÍ V PUBERTÁLNÍM VĚKU!

mart

Vítěz turnaje:

RTC Sušice

IMG_6886

Střelec turnaje:

Vacek Benjamin (Okula Nýrsko)

Hráč turnaje:

Šnebergr Antonín (FCVP)

Brankář turnaje:

Habl Sebastian (SK Petřín Plzeň)

Výsledky:

tab