Další přátelské utkání jsme opět zvládli

47fcc013-5b4d-4176-8482-270c9656a108

V pátek 29. 11. 2019 jsme odehráli obě kategorie další přátelské utkání s Pardubickou akademií. Utkání se odehrálo ve večerních hodinách na UMT 33. ZŠ. Obě kategorie se dobře prezentovali a své utkání zvládli.

Kategorie U15

RFA Plzeňského a Karlovarského kraje x RFA Pardubického krále

2:0

SESTAVA:

Buchar (Krištofovič 40´) – Červený (Vilímek 30´), Paluska (Valečka 40´), Kulišan (Gadač 40´), Fremr (Horváth Si 40´) – Gaszczyk (Soupír 40´), Suchý (Houdek 40´), Novák (Němec 40´) – Soběhart (Kobe 40´), Hašek (Šmíd 40´), Šot, (Horváth Se. 40´)

SESTAVA HOSTŮ:

1. poločas : Novotný Š. – Brož,Divišek,Rolenec,Prokeš – Halda,Svatoš,Flaška – Macák,Borůvka,Míšek

2.poločas : Vašek – Reinberg,Houfek,Pluhař,Kuja – Kožený,Morávek,Holý – Dalecký,Kaufman,Novotný L.

BRANKY:

Horváth Sebastian, Houdek (p)

HODNOCENÍ:

Téměř celý první poločas se odehrál na naší  polovině. Po zisku míče jsme byli velmi nepřesní a nedařila se nám přechodová fáze, naopak soupeř byl v těchto činnostech dnes v prvním poločase lepší. Do druhého poločasu oba týmy provedli velké množství změn v sestavě a od úvodu jsme byli aktivnějším týmem, což jsme dokázali i brankově vyjádřit. Jako pozitivum vnímáme také zapojení hráčů z krajského přeboru, kteří bojují o své místo v RFA.

Kategorie U14

3:2p

SESTAVA:

1. poločas :  Basl – Toman,Volfík,Kučera,Sivák – Chalupa,Paidar,Lemon – Kaňák Jan,Lyer,Kardos K.
  1. poločas :  Sutr – Kardos D.,Vyšín,Donate,Domanský – Kaňák Jakub,Dulík,Honomichl – Benajtr, Karpíšek, Kolář

1.poločas: Kedelidze – Vančura, Kábele, Jindra, Doleček Jakub – Tichý, Venzhöfer, Jůn – Reil, Pěnkava, Bašík  /Hromek/

2.poločas: Doleček Michal – Martinec, Svatoň, Kubín, Mošner – Lorenc, Svatoň, Rek – Kaufman, Valenta, Topolský

BRANKY:

Sivák, Kolář

HODNOCENÍ:

Vstup do utkání nebyl optimální a chvíli trvalo, než jsme se dostali do tempa. Paradoxně jsme vstřelili první branku, ale hostům se v brzké době podařilo skórovat My jsme se postupem času zlepšovali a hrál se vyrovnaný duel. Ve druhém poločase jsme šli do vedení brankou Ondry Koláře po přihrávce Denise Karpíška.Když už to vypadalo, že vyhrajeme nejtěsnějším rozdílem 2:1, přišlo dvě minuty před koncem utkání vyrovnání a šlo se na penalty. V této dovednostní soutěži jsme byli lepší, a tak vyhráli 3:2. Před utkáním jsme si řekli, že se vydáme do maxima a vyhrajeme – tak se i stalo – byť po penaltovém rozstřelu. Děkujeme Pardubicím za jejich herní výkon, který byl po většinu utkání dobrý a těšíme se do Olomouce, kde na nás čeká duel s domácími a kluky z Karviné.