Povedené výkony v Brně

42738784_Unknown

Jelikož podzimní část je již u konce, naskytl se větší prostor pro změření si svých sil mezi jednotlivými akademiemi. My jsme proto vyrazili do Brna.Ve čtvrtek 21. 11. 2019 jsme odehráli dvě přátelská utkání v tréninkovém mládežnickém centru v Brně. K prvním utkání nastoupili hráči z kategorie U15 od 11 h a druhé utkání Kategorie U14 následovalo od 13 h.

Kategorie U15

RFA Plzeňského a Karlovarského kraje x RFA Jihomoravského kraje

3:2p (2:1)

SESTAVA:

Krištofovič (Beran) – Červený (Fremr), Tůša (Kulišan), Paluska, Gadač (Horváth Simon) – Gaszczyk (Soupír), Suchý (Němec), Novák (Houdek) – Soběhart (Šot), Hašek (Šmíd), Kobes (Horváth Sebastian)

BRANKY

11 min. Gaszczyk (Kobes)

40 min. Hašek (Kobes)

HODNOCENÍ

Čekalo nás velmi těžké utkání proti silnému soupeři. V prvním poločase jsme hodně kazili první přihrávky po zisku míče, a proto nás soupeř hodně tlačil. Chvilku nám trvalo než jsme se adaptovali na soupeřovo velký tlak. s koncem prvního poločasu jsme přebírali otěže zápasu my a dobře řešili rychlý přechod do protiútoku. Hra ve druhém poločase se opět srovnala. Každý tým si vytvořil jednu velkou šanci, kterou nedokázali kluci proměnit. My jsme si bohužel dali vlastní gól, proto o vítězi musely rozhodnout penalty. Penaltový rozstřel dopadl 4:2 v náš prospěch.

Kategorie U14

1:0 (0:0)

SESTAVA

Sutr (Ulman) – Sivák (Benajtr), Kučera (Donate), Volfík (Vyšín), Hodek (Toman)  – Chalupa (Bezděk), Dulík (Kolář), Paidar (Baštář)- Šlegel (Lyer), Lemon (Karpíšek), Čonka (Kardos K.)

BRANKY

52 min. Lyer (Karpíšek)

HODNOCENÍ

V prvním utkání Regionálních fotbalových akademií ročníku 2006 jsme nastoupili proti soupeři z Jihomoravského regionu. Chtěli jsme taktéž vyzkoušet potenciální posily pro jarní část soutěže. Utkání hrané na umělé trávě mělo oboustranné nasazení. Šance na vstřelení gólu měly oba týmy, my větší. Byli jsme kvalitnější v osobních soubojích, sbírali odražené míče, rychleji reagovali na míč a měli jsme plynulejší kombinaci. Opticky jsme byli lepší a soupeře jsme dostávali více pod tlak. Rozhodující moment jsme si nechali na druhý poločas, když po přihrávce Karpíška skóroval Martin Lyer. Tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon a je třeba zmínit, že se v dobrém světle předvedli i noví kluci v našem týmu.