Hráči naší RFA reprezentovali Česko na turnaji v Beglii

IMG_2535

Minulý týden v pátek se vrátili naši hráči z Belgie. Do nominace Marka Hábla se dostali hráči Martin Doubek, Lukáš Prokop, Dominik Pracht. Během kempu všichni hráči absolvovali tréninkové jednotky, ale i dva zápasy se Švýcarskem a Belgii.

ČR U15 – Švýcarsko 0:3 (0:3)

„Soupeř byl velmi kvalitní ve všech aspektech hry a nebyl to jejich první společný sraz. Pro kluky, co nastoupili od začátku byl tento fakt nejmarkantnější, protože především neklid na míči zapříčinil v prvním poločase jen běhání za míčem,“ uvedl po zápase trenér Marek Hábl.

„V druhém poločase už nebyla dominance Švýcarska tak velká i díky lepšímu dostupování. Pro kluky to byla vysoká škola fotbalu,“ dodal trenér.

Sestava ČR: Myška – Adžiev (41. Prokop), Čoudek, Karban, Novák (41. Sedláček) – Severa (41. Česák), Pracht (41. Záruba), Zlatníček (41. Studený) – Jinoch (41. Skalský), Penxa, Beníček (41. Doubek)

 

ČR U15 – Belgie 0:2 (0:0)

„Díky zkušenosti z prvního zápasu byl výkon v druhém utkání lepší, přesto jsme soupeři nedokázali vstřelit branku. Ale hlavně v závěru prvního poločasu jsme dokázali soupeře dostat do úzkých,“ hodnotil zápas trenér Marek Hábl.

„I začátek druhého poločase byl z naší strany aktivní, ale dvě krásné branky během čtyř minut v podání soupeře naši aktivitu utlumily a soupeř až do konce zápasu dominoval v kombinaci. Přesto v našem výkonu byla vidět větší odvaha a zlepšení,“ dodal trenér.

Sestava: Koutný – Prokop (41. Novák), Čoudek, Karban, Sedláček – Česák (41. Severa), Studený (41. Pracht), Doubek (41. Zlatníček) – Skalský (41. Adžiev), Penxa (41. Jinoch), Záruba (41. Beníček).

e24ed8b8-532c-4e82-95bc-0adecd1e403b

 

Článek: Nominace ČR U15 Future