Chcete mít přehled, kdy české fotbalové mládežnické reprezentační výběry hrají?

Výstřižek

Česká reprezentace odstartuje v březnu v Anglii novou kvalifikaci o postup na EURO 2020. Jednadvacítku s novým trenérem Karlem Krejčím čekají zápasy v rámci soustředění ve Španělsku, týmy do 19 a 17 let zase elitní fáze kvalifikace o postup na evropský šampionát.

Na začátku nového reprezentačního roku jsme pro vás připravili sdílený internetový kalendář, který si můžete jednoduše přidat mezi své kalendáře a zápasy všech kategorií budete mít pohromadě.

Kalendář české reprezentace najdete na stránkách Stanza.co a můžete si jej jednoduše přidat do Google, Exchange nebo Outlook kalendářů. Stačí kliknout na “Add to Calendar” a následně si vybrat vámi preferovanou službu.

Ve sdíleném kalendáři najdete zápasy všech kategorií. Od mužského A týmu po U15, ale také zápasy všech ženských kategorií.

V kalendáři tak najdete nejen nejbližší program, tedy březnové kvalifikace i přípravné zápasy, ale i zápasy v rámci kvalifikací či turnajů, které jsou na programu i v roce 2020.

Termíny jednotlivých zápasů se můžou změnit, v tom případě se vám termín v kalendáři aktualizuje automaticky. Stejně tak přesné začátky jednotlivých zápasů, které v tuto chvíli ještě neznáme a budou doplněné jak na webu fotbal.cz, tak ve sdíleném kalendáři postupně.

Nezapomeňte, že se stále můžete stát členy nově vzniknutého Fanklubu české fotbalové reprezentace, který pro své členy chystá spoustu výhod a akcí spojených s reprezentačními týmy. Více informací najdete na fanklubrepre.cz.


Zdroj: https://repre.fotbal.cz/zapasy-reprezentacnich-tymu-v-internetovem-kalendari/a9735