Začínají Regionální tréninky v Plzeňském kraji.

IMG_5290a

Plzeňský a Karlovarský KFS a RFA Plzeňského a Karlovarského kraje nabízí všem hráčům kategorie U12 a U13 možnost účastnit se pravidelných regionálních tréninků. Tréninky mají pevně dané termíny i místa, tak aby dostupnost byla v dosahu všem zájemcům. Na tyto tréninky není nutné se cíleně přihlašovat, je na každém, zda má zájem se této regionální aktivity zúčastnit.

Tréninky připravují trenéři RFA a jsou pro všechna místa obsahově stejné. Samotné tréninky vedou trenéři vybraní KFS, účastní se jich trenéři regionální fotbalové akademie a grassroots trenér mládeže. Pro kluby nejsou tréninky žádným ohrožením. Koncepce tréninků je rozvoj individuálních dovedností, rychlostně koordinační schopnosti a malé formy her.

V prvním roce jde o poznávání hráčů v regionu a zapojení nejlepších do výběrů OFS. Ve druhém pak o ověřování předpokladů nejlepších z nich v rámci mezikrajské soutěže krajských výběrů. V posledním půlroce pak dojde k propojení vybraných hráčů s hráči FC Viktorie Plzeň. Tím je dána skupina hráčů, ze kterých pak všichni trenéři zapojeni do projektu vyberou hráče, kterým bude nabídnuto zapojení do procesu tréninku v Regionální fotbalové akademii.

Na tyto tréninky jsou zváni jak hráči, tak trenéři. Pokud by měl některý z trenérů nabírat nové zkušenosti, přijďte na trénink. Trenéři na jednotlivých místech Vám budou k dispozici. Případně se můžete aktivně zapojit.

Termíny a časy tréninků najdete v KALENDÁŘI

Přípravy z tréninků najdete zde – REGIONÁLNÍ TRÉNINKY

ADRESY REGIONÁLNÍCH CENTER

„Udělat první krok – to je to, co odlišuje vítěze od poražených.“