Odehráli jsme přátelské utkání s Akademie Jihočeského kraje.

Tit

Ve čtvrtek 21. 02. 2019 k nám do Plzně přijeli hráči z Jihočeské akademie. Každá z kategorií zde odehrála jedno utkání. Nejdříve odehrála svůj zápas mladší kategorie od 11 hodin a poté starší od 12:45. Obě utkání se odehrála na 33. ZŠ na hřišti s umělým povrchem.

             RFA Plzeňského a Karlovarského kraje U14 vs. RFA Jihočeského kraje U14   

 4:0 (1:0)

Hráči: Buchar, Beran, Červený, Dvořák, Fremr, Gadač, Gaszczyk, Hašek, Horváth Simon, Horváth Sebastian, Houdek, Kulišan, Němec, Soběhart, Soupír, Suchý, Šot, Tůša

Branky: 2x Gaszczyk, 2x Gadač

Hodnocení trenéra:

V dnešním utkání jsme se chtěli zaměřit na spolupráci křídelních hráčů, což se klukům dařilo. Ve velké většině utkání jsme dominovali, avšak spoustu akcí jsme nedokázali dotáhnout do konce. Do budoucna bychom se měli zlepšit ve vedení rychlého protiútoku v situacích v přečíslení i podčíslení. Celý tým dnes zaslouží pochvalu za přístup a nasazení po celé utkání.

               RFA Plzeňského a Karlovarského kraje U15 vs. RFA Jihočeského kraje U15      

1:4 (0:0)

Hráči: Mašek, Šmejkal, Rajtmajer, Čermák, Macák, Čeliš, Secký, Doubek, Falout, Vonásek Jan, Štauber, Prokop, Pracht Dominik, Kropáč, Mertl, Zarzycký, Kule

Branky: Doubek

Hodnocení trenéra:

Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře. Zápas byl hodně vyrovnaný, jediné co zápasu chybělo, jsou brankové šance. První polovina se odehrávala pouze mezi vápny obou týmu. Do žádných větších šancí jsme se nedostali. V druhé polovině jsme velkou část týmu prostřídali, stejně tak hosté, kteří poslali do utkání starší a silnější kluky, což bylo znát. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků, které dokázal velmi dobře vyřešit. My jsme jednou brankou pouze snížili a to krásnou střelou Doubka. Na utkání se ještě musíme podívat u videa, abychom odstranily chyby, kterých bylo v zápase celkem dost.