Adaptační kurz je za námi!

Adapťák

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci, cože znamená, že nám pomalu začíná rok akademický. Jako každý rok k nám do Akademie přijde nový ročník. Hráči ročníku 2005, kteří úspěšně prošli výběrovými tréninky během fotbalového roku 2017/2018.

Hráčům chceme vstup do nové party/školy co nejvíce usnadnit, proto jsme se všichni sešli na ,,Adapťáku“. Hlavním cílem kurzu byl poznat jeden druhého i v jiném prostředí, než je fotbalové hřiště a jelikož je fotbal týmová hra, tak jsme udělali první kroky k vytvoření silného a jednotného kolektivu pomocí teambuildingových her.

Adaptační kurz začal v neděli 26. 8. 2018 v odpoledních hodinách v rekreačním středisku Sycherák. Program byl opravdu nabitý. Začínali jsme již v brzkých hodinách, kde jsme sešli na měření tělesného složení InBody pod vedením RNDr. Pavla Suchánka (odborník na sportovní výživu). Obsah tréninkových jednotek nebyl jen fotbalový. Zkusili jsme si spoustu jiných (nefotbalových) her jako jsou vybíjená, badminton, frisbee, famfrpál. Dále nás navštívily dvě návštěvy. Tou první byly vychovatelky z internátu, které se klukům představily a zároveň kluci něco řekli o sobě. Poslední návštěvou byly psycholožky PhDr. Marta Boučková a Gábina Juránková, které si s hráči poprvé popovídali. Kurz jsme zakončili v úterý 28. 8. 2018 v 17h po teorii režimu a pravidel RFA.

Celé soustředění se neslo v zábavném a přátelském duchu a splnilo svůj účel. Pozitivní dojmy podpořilo krásné počasí a přírodní prostředí u rybníka Sycherák.

FOTOGALERIE -> ZDE