S Angličtinou na Ligu mistrů

UK_flag1

Od 9. října se rozběhne druhý ročník olympiády Anglického jazyka Regionálních fotbalových Akademií. Akce je určena pro kluky z RFA, kteří se chtějí zdokonalovat v anglickém jazyce nad rámec školní výuky a za svou aktivitu mít i možnost zasoutěžit si o krásnou cenu.

V průběhu školního roku se mohou hráči všech RFA zapojit do Olympiády AJ. Každý týden v pondělí budou přes web RFA zveřejňována slovíčka, fráze , videa a další podklady v Anglickém jazyce, které budou několikrát v průběhu roku obsahem testů a průběžných úkolů. Přes semifinálová kola jednotlivých Akademií proběhne na konci května finále nejlepších angličtinářů v Praze a vítězové se budou moci těšit na některé ze zahraničních utkání Ligy mistrů.

Pravidla Olympiády AJ:

–        hráči se musí závazně přihlásit do pátku 6.10.2017 osobně v kanceláři trenérů, nebo emailem na anglictina@rfakademie.cz

–        zveřejňování slovíček online na webu RFA vždy nejpozději během pondělního dopoledne.

–        Každý 4. týden bude součástí slovíček nějaký článek, video atp. v AJ

–        Dvě průběžné kontroly v rámci RFA, 1. úkol na Vánoční prázdniny (nesplní = končí), 2. průběžný test přibližně začátek března ( <60% = končí)

–        Semifinále, regionální kolo formou testu přibližně polovina května, nejlepší z každé kategorie postupuje do finále v Praze

–        Finále, konec května 2018 v Praze

–        CENA: Vítězové z každé kategorie (2 – 6 kluků) zájezd na utkání LM

 

Těšíme se na zájemce, kteří svou účastí budou mimo jiné reprezentovat podstatu RFA, stále se zdokonalovat, stát se osobností.

O průběhu loňského roku jsme Vás informovali již dříve „Známe vítěze olympiády AJ“  Cenou loňského ročníku byl třídenní zájezd do Italského Turína za Pavlem Nedvědem a zároveň účast na utkání LM mezi Juventusem a Olympiacosem (2:0)